כמעצבת פנים, כל לקוח מהווה עבורי עולם ומלואו. אני סקרנית להבין מה האדם שמולי רוצה ובאמת צריך, ושואפת ליצור יחד איתו התאמה מושלמת בין המציאות בשטח לבין חלומותיו וחזונו. את החלומות אני מביאה לידי מימוש בעזרת הכלים המקצועיים שברשותי, ומתוך שמחת עשייה, אהבת המקצוע ומאגר בלתי נדלה של יצירתיות.

 

את הכשרתי בתחום העיצוב ואדריכלות הפנים רכשתי במסגרת לימודים בני 3 שנים באורט קריירה שבכפר סבא, במהלכם עיצבתי מספר פרויקטים שזכו להצלחה. כיום אני פועלת באופן עצמאי מול קהל לקוחות פרטיים בשיפוץ בתים ודירות, ובפרויקטים של דירות ובתים חדשים.

 

בתוך כך, אני מתמקדת בכל הקשור לתכנון ועיצוב הסלון כחלל מרכזי בבית, בעיצוב ותכנון מטבחים, חדרי רחצה וחדרי שינה המותאמים בדיוק לרצונות, לצרכים ולמסגרת התקציב של הלקוח. כמו כן, ניסיוני האישי והמקצועי הביא אותי להתמחות בכל הקשור לתכנון ועיצוב בתים הנגישים לנכים, בעלי מוגבלויות ובעלי צרכים מיוחדים.

 

מרכיבי השירות והעבודה

במהלך עבודתי חשוב לי לספק ללקוחות שירות איכותי ואמין בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר. לכן, כל לקוח ופרויקט קטן כגדול זוכה לליווי צמוד ואישי בכל שלבי תכנון ועיצוב הבית.

 

שלבי העבודה

פגישת היכרות - להבנת צרכי הלקוח ותיאום ציפיות כבסיס להצעת מחיר.

הכנת מספר סקיצות לעיונו של הלקוח, מהן נבנית סקיצה מושלמת וסופית.

הכנת תוכניות מקצועיות המפרטות את כל צרכי הבנייה, לרבות תוכנית העמדת ריהוט, תוכניות בנייה והריסה, אינסטלציה, חשמל ותאורה, מטבח, עבודות גבס, פריסות אמבטיה, וכדומה.

ייעוץ והכוונה בבחירת אנשי המקצוע השונים שמתאימים לפרויקט.

ליווי לקוחותיי בבחירת ורכישת חומרי גמר הנדרשים לבית, וזאת בהתאם לנתוני הבית, צרכי הלקוח, טעמו האישי ותקציב קיים. הרכישות כוללות בין היתר מטבחים, גופי תאורה, צבעים, אריחים, קרמיקות, ריצוף, וכלים סניטריים.

ליווי ופיקוח צמוד אחר עבודתם של אנשי המקצוע לאורך כל שלבי הפרויקט ועד לסיומו, ברמת הגימור הגבוהה ביותר ולשביעות רצונם המלאה של לקוחותיי.

ליווי הלקוח בבחירת אבזור, ריהוט ופריטים נוספים לצורך הלבשת הבית עד לקבלת העיצוב המושלם.

 

לקביעת פגישה ופרטים נוספים

על מנת לשמוע עוד על עבודתי ושירותיי כמעצבת פנים, אני מזמינה אתכם ליצור עימי קשר לתיאום פגישה היכרות ראשונית. אשמח להעמיד את ניסיוני ואת חדוות היצירה למענכם.  

 

 

 

 

 

 

 

 

אודות מיכל ידגר אדריכלית ומעצבת פנים

מיכל ידגר